close
تبلیغات در اینترنت
مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی


به سایت نکس وان ریدر خوش آمدید

loading...

مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی

مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی

مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی

admin چهارشنبه 09 دي 1394 نظرات ()

 

مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0713/22.02/163273.jpg

 

برنیس بژو بازیگر آرژانتینی‌الاصلی است که از سه سال قبل به فرانسه آمده است؛ بازیگری که سینما را همراه پدرش میگل بژو یاد گرفته است. درسال 1998 بازی در فیلم خواهران «هملت عبدالکریم بهلو» را آغاز کرده است. در سال 2006 در فیلم ژان داردن بازی کرد ولی اتفاقی که برای فیلم «آرتیست» افتاد همه چیز را تغییر داد. او برای بازی در نقش «په پی میلر» جایزه سزار را دریافت کرد و با این فیلم سراسر جهان را گشت.

او در بفتا جایزه بهترین بازیگری را گرفت و برای بازیگری مکمل در گلدن‌گلوب برگزیده شد. حالا باید منتظر بازی او در این فیلم باشیم. بژو در این گفت‌وگو درباره تفاوت‌های کارگردانی «اصغر فرهادی» و ویژگی‌های این فیلم سخن گفته است.

اولین واکنش شما وقتی با سناریوی گذشته روبه‌رو شدید چه بود؟

بعد از یک ماه انتظار فیلمنامه به دستم رسید. در واقع ما صحبت اولیه را کرده بودیم و بعد من به تعطیلات در خارج از کشور رفته بودم و منتظر بودم که ببینم در فیلمنامه نقشی برای من هست یا نه یا این‌که پیشنهادی از جانب فرهادی دوباره مطرح می‌شود یا نه. وقتی بالاخره بعد از یک ماه انتظار فیلمنامه به دستم رسید و شروع به خواندنش کردم احساس می‌کردم یک تکه جواهر هدیه گرفته‌ام؛ یک چیز گرانبها. اتمسفر حاکم بر فیلمنامه، فضا‌سازی به نظرم جور عجیبی رازآلود و جذاب می‌آمد. در واقع خواندن این فیلمنامه ذهنم را به شدت تغییر داد و مرا تحت‌تاثیر خودش قرار داد. چنان مسحورش بودم که یک‌نفس خواندمش.

در اولین جلسه ملاقات شما و فرهادی چه گذشت؟

ما دو ساعت قبل از شروع تمرین با هم دوباره دیدار داشتیم و من هرگز تست‌هایی شبیه تست‌های فیلم گذشته را نداده بودم. اصغر سعی می‌کرد یک چیزی در بازی و صورت من پیدا کند و من نمی‌دانستم دقیقا چیزی که می‌خواهد چیست. او همه چیز را جدا‌جدا بررسی می‌کرد و برای لحظه‌ای فکر کردم قصد دارد با گریم صورت من را تغییر بدهد. او به ندرت در روزی که تست اولیه داشتیم حرف زد.

چه زمانی درباره شخصیت زن داستان که قرار بود شما نقشش را بازی کنید حرف زدید؟

من می‌دانستم که زن فیلم گذشته دو فرزند دارد و حالا درگیر رابطه دیگری است و باید مراحل نهایی اداری طلاق از مرد دیگری را پشت سر بگذارد. فرهادی از من پرسید: «و تو چطور؟ تو بچه‌ای داری؟» بله، من دو تا بچه دارم و نامزدم هم از ازدواج قبلی‌اش دو بچه دارد و من حالا مادر چهار بچه هستم. این همان چیزی بود که سبب شد احساس کنم زندگی من در کارم انعکاس پیدا کرده و می‌توانم شرایط زنی را که می‌خواهم نقشش را بازی کنم، ‌بفهمم.

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0713/22.02/13920118000179_PhotoL.jpg

 

این‌طور که به نظر می‌رسد فرهادی از آن دست کارگردان‌هایی است که علاقه‌مند است پیش از شروع کار در تمرین‌ها همه‌چیز را ساماندهی کند، تمرین‌های شما چقدر طول کشید؟

ما دو ماه مشغول تمرین بودیم، سه یا چهار بار در هفته کار می‌کردیم و گاهی وقت‌ها هم روز شنبه برای تمرین می‌آمدیم و چهار یا پنج ساعت صحنه‌ها را تمرین می‌کردیم. این چیزی بود که پیش‌تر با آن مواجه نشده بودم و احساس می‌کردم دارم برای یک اجرای نفس‌گیر تئاتر آماده می‌شوم. ما هر بار نیم‌ساعت یک‌نفس تمرین می‌کردیم و بعد باید قدم می‌زدیم و در اتاق راه می‌رفتیم و حتی می‌دویدیم و عضلاتمان را ریلکس می‌کردیم.

او در تمام طول تمرین‌ها همراهمان بود و خودش همه‌چیز را چک می‌کرد. بعد از آن شروع می‌کردیم به خواندن فیلمنامه و گاهی به شکل بداهه چیزهایی را اضافه می‌کردیم و بعدش با اصغر درباره بودن یا نبودن این بداهه بحث می‌کردیم و به یک نتیجه می‌رسیدیم. ما تمام مدت آنجا بودیم حتی در صحنه‌هایی که قرار نبود در آن بازی داشته باشیم هم حضور داشتیم. برنامه‌های او به شکل فزاینده‌ای دقیق بود.

فیلمبرداری صحنه‌ها چگونه بود؟

اصغر با تمرین‌ها همه‌چیز را برای ما ساده کرده بود و موقع بازی جلوی دوربین من از چیزی غافل نبودم چون دیگر با قلبم ماری را درک کرده بودم. من نمی‌گویم که در هیچ لحظه‌ای نسبت به بازی‌ام تردید نداشتم، اما در این لحظه‌ها دوباره شخصیت برای من از طرف کارگردان بازسازی می‌شد و در نهایت هر صحنه‌ و هر حرکتی برای من یک تجربه کاملا درونی شده بود. گاهی شب‌ها می‌گفتم: من اینجا را نمی‌فهمم و بعد کمی که با خودم درباره آن صحنه فکر می‌کردم، می‌دیدم که می‌دانم چه خواهم کرد. این همان چیزی بود که اصغر می‌خواست؛ این‌که به شکل عقلانی شخصیت برای بازیگر باورپذیر و درونی بشود.

آیا شما شخصیت ماری را دوست دارید؟

در واقع نه همه شخصیت او را. علاوه بر این در صحنه‌هایی که اصغر به من می‌گفت کجا باید چه کنم و چطور بازی کنم پاسخم این بود: «اما این‌که من نیستم.» من در زندگی واقعی هرگز واکنش‌هایی مثل ماری را نشان نمی‌دهم. اما وقتی که قرار است در نقشی بازی کنید که به لحاظ درونی مخالف شماست به نظرم بازی کردن و پذیرفتن او باز هم راحت‌تر می‌شود.

آیا در طول تمرین‌ها شما و فرهادی درباره شخصیت ماری بیرون از فیلم و در گذشته صحبت می‌کردید؟

من می‌دانستم که ماری در پاریس داروساز است و در حومه شهر زندگی می‌کند. به نظرم من واقعا بعد گذشته او را نمی‌دانستم و به خودم می‌گفتم با توجه به شرایط زندگی ماری باید یک کارمند ساده در داروخانه باشد. در طول تمرین‌ها من بنا به گفته کارگردان سعی می‌کردم شکل ارتباط ماری و احمد را در روزهایی که رابطه‌شان پابرجا بود تصور کنم؛ این‌که چطور با هم آَشنا شده بودند و همسر اولی که دو فرزند از او دارد را برای خودم بازسازی می‌کردم.

نحوه به هم خوردن رابطه احمد و ماری. ما حتی صحنه ترک آن‌ها را هم در تمرین‌ها بازسازی کردیم و بعد شکل ارتباطشان در فضای اینترنت و در نهایت رابطه‌ای که به طلاق منجر شد. من همه این‌ها را برای خودم تصور کرده بودم و تصویر این زن برای من کاملا ساخته شده بود.

 در این سناریوی پیچیده بخشی وجود دارد که احمد دچار افسردگی شده است. این اپیزود برای شما قابل درک بود. آیا درباره این لحظه‌ها حرف می‌زدید؟

من آن را می‌فهمم. اصغر اغلب از مقوله مهاجرت حرف می‌زد و می‌گفت فرهنگ ایرانی‌ها خیلی با فرهنگ جامعه فرانسوی متفاوت است و اغلب ایرانی‌هایی که به فرانسه می‌آیند در ساختن زندگی جدید با ناکامی و شکست روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها سرخورده و افسرده می‌شوند و دوباره برمی‌گردند به خانه خودشان در ایران.

من فکر می‌کنم شخصیت احمد هم تا اندازه کمی همین ویژگی‌ها را داشت. او کسی است که برای ادغام با جامعه جدید تلاش کرده و‌ درصدد تشکیل یک زندگی جدید بوده و حتی عاشق شده است. اما نکته اینجاست که در برخی لحظه‌ها شرایط برای او سخت شده است و ترجیح می‌دهد که برگردد به خانه خودش. ماری درک می‌کند که برای احمد چه اتفاقی افتاده است، اما احمد شجاعت اعلام این مسئله را ندارد. یکی از ویژگی‌های سینمای اصغر فرهادی همین است که زن‌های سینمای او از مردان شجاع‌تر و باشهامت‌تر هستند.

فیلم گذشته روایتی جهانی دارد یا این‌که باید آن را روایتی از وضعیت اجتماعی جامعه فرانسه دانست؟

به نظرم این فیلم درباره جای خاصی در دنیا نیست. این یک فیلم روایتی است از وضعیت جهان امروز. کارگردان روابط پیچیده انسان امروز را دستمایه قرار داده است؛ روابطی که گاهی وقت‌ها به شدت پوچ است. فرهادی می‌تواند موقعیت‌های خاص و چالش‌برانگیز زندگی امروز را دستمایه قرار بدهد و در نهایت پاسخی برای آن‌ها ندهد و همه چیز را بر عهده تماشاگر می‌گذارد و این همان چیزی است که در فیلم‌های این کارگردان به شدت کارکرد دارد.

فرهادی به زبان فرانسه صحبت نمی‌کند، این مسئله را چطور هماهنگ کردید؟

در طول دو ماه آماده‌سازی و تمرینی که طی کردیم فرصت کافی بود و در طول تمرین‌ها آرش به عنوان مترجم کنار اصغر فرهادی حضور داشت

 

منبع: روزنامه بهار/naghdefarsi.com

 

 

 

 مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی - نقد فارسی

www.naghdefarsi.com/world.../10662--lr-.html

Translate this page

مصاحبه با بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی: اصغر فرهادی اول پرسید بچه‌ داری؟ + عکس.

بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدید اصغرفرهادی(+عکس)

www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری

Translate this page

Aug 29, 2015 - این بازیگر مشهور هالیوودی اسپانیایی‌الاصل که به‌زودی با اکران فیلمی از «خولیو مدم»، به سینماهای اسپانیا بازمی‌گردد، بازیگر فیلم بعدی اصغر ...

تکلیف 16 هزار متقاضی حضور در فیلم جدید اصغرفرهادی ...

www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری

Translate this page

Nov 7, 2015 - شهاب حسینی، ترانه علیدوستى و بابک کریمى بازیگران اصلی هفتمین فیلم اصغر فرهادی ... این فیلم نیز نخستین تصویر از پشت صحنه تمرین این اثر را با حضور ... سقوط دختر جوان از پل میدان رسالت منجر به مرگ وی شد (+عکس).

بازیگر زن معروف هالیوودی در فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس

www.parsnaz.ir/news_detail_6354.html

Translate this page

ماریو کوتیلار، بازیگر سرشناس برنده‌ی جایزه‌ی اسکار در فیلم جدید اصغر فرهادی مقابل دوربین خواهد رفتکمپانی ممنتو فیلمز که تهیه و تولید پرو.

اصغر فرهادی اسامی بازیگران فیلم جدیدش را اعلام کرد/ حضور ...

www.cinemanegar.com/articleview.php?cat=41...

Translate this page

Nov 7, 2015 - اصغر فرهادی اسامی بازیگران فیلم جدیدش را اعلام کرد/ حضور شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در نقش های اصلی «فروشنده» + عکس ... پایان مهلت ارسال ویدیو برای فراخوان بازیگری در فیلم جدید اصغر فرهادی + ویدیو توضیحات عوامل ...

گذشته (فیلم) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/.../گذشته_(...

Translate this pagePersian Wikipedia

برنیس بژو، طاهر رحیم و علی مصفا از بازیگران این فیلم هستند. ... گذشتهٔ اصغر فرهادی و دربند ساختهٔ پرویز شهبازی را برای این رقابت از میان ۱۲ فیلم دیگر ... اما مشکل لوسی (دختر بزرگ ماری از همسر اولش) با ازدواج جدید مادرش و اتفاقی که برای سِلین ...

پیروی فرهادی از متد سازمان ارزشی اوج؟+عکس - سینما ژورنال

www.cinemajournal.ir/فرهادی-هم-برای-انتخاب-بازیگر...

Translate this page

+عکس. مطلب ارسال شده درباره 3 ماه گذشته | 7 نظرات. اصغر فرهادی. سینماژورنال: در ... سجادی حسینی با انتشار ویدیویی از این گفته که دستیار فیلم جدید فرهادی است و ... نکته اینجاست که انتخاب بازیگران فیلم محدودیت سنی ندارد و عموم علاقمندان در هر ...

الف - بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی

alef.ir/vdca6mne049nw01.k5k4.html?305717

Translate this page

Oct 30, 2015 - پنه‌‌لوپه کروز، بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی ... ویدیو / پشت پرده ماجرای مصاحبه فردوسی پور با ظریف ... قلعه نویی: پدر استقلال برخیز +عکس.

پنه‌‌لوپه کروز بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی شد - تی وی ...

plus.ir/news/.../پنه-لوپه-کروز-بازیگر-فیلم-جدید-ا...

Translate this page

پنه‌‌لوپه کروز بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی شد ... بازیگر مشهور هالیوودی اسپانیایی‌الاصل که به‌زودی با اکران فیلمی از «خولیو مدم»، به سینماهای اسپانیا بازمی‌گردد، ... گریم متفاوت بازیگر زن برنده اسکار/ تشخیص کیت بلانشت با این گریم دشوار است ... شهرام جزایری: با رشیدپور دعوایمان شد چون همان اول مصاحبه به من گفت دزد!

داستان فیلم‌ جدید‌ اصغر‌ فرهادی عکس

www.helpir.ir/داستان+فیلم‌+جدید‌+اصغر‌+فرهادی+++ع...

Translate this page

+ تصاویر گالری عکس پیکسز|عکس|عکس بازیگران ایرانی|عکس … بازیگر زن معروف هالیوودی در فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس داستان فیلم جدید اصغر فرهادی ...

فراخوان «اصغر فرهادی» برای انتخاب بازیگران فیلم جدیدش در ...

cinemapress.ir/news/.../فراخوان-اصغر-فرهادی-برای-ان...

Translate this page

Sep 18, 2015 - سینماپرس: اصغر فرهادی، کارگردن ایرانی برنده‌ اسکار با انتشار ... به ‌گزارش سینماپرس، فیلم جدید اصغر فرهادی که «برسد به دست آهو» نام دارد، قرار ...

فراخوان جذب بازیگر برای فیلم جدید اصغر فرهادی / از خودتان ...

moviemag.ir/.../news/...news/12529-فراخوان-جذب-باز...

Translate this page

Sep 20, 2015 - مصاحبه با روني مارا بازيگر فيلم "كارول"; نويسنده The Godfather .... بهترین فرصت برای علاقمندان بازی در فیلم جدید اصغر فرهادی ... بازیگری دیدند حتما از وی بخواهند با آنها ارتباط برقرار کند، انتخاب بازیگران فیلم محدودیت سنی ...

فهرست نهایی بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی – جديدترين ...

www.momtaznews.com/فهرست-نهايي-بازيگران-فيل...

Translate this page

جام جم آنلاین: تهیه‌کنندۀ پروژۀ جدید اصغر فرهادی از نهایی شدن فهرست بازیگران ... فیلم جدید اصغر فرهادی همزمان با اکران جهانی، در ایران هم اکران خواهد شد ممتازنیوز: چند ... که فیلم تازه اصغر فرهادی نماینده رسمی ایران محسوب نمی شود،اما او طی مصاحبه ای تمام ...

با بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی آشنا شوید – جديدترين ...

www.momtaznews.com/با-بازیگران-فیلم-جدید-اصغ...

Translate this page

علی مصفا دیگر بازیگر ایرانی فیلم جدید اصغر فرهادی است که در فیلم نقش مردی ... با بازیگران تازه ترین فیلم اصغر فرهادی آشنا شوید+عکس با بازیگران تازه ...

با ارسال یک ویدئو بازیگر اصغر فرهادی شوید - پرشین وی

www.persianv.com/honar/307632.php

Translate this page

Sep 27, 2015 - خبرها حاکی از آن است که پروژه جدید اصغر فرهادی درباره یک گروه تئاتر است. ... عکس های جدید بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان (36) ...

انتخاب بازیگران فیلم جدید فرهادی | دو بازیگر اصلی ... - قطره

www.ghatreh.com/news/.../انتخاب-بازیگران-فیلم-جد...

Translate this page

Oct 30, 2015 - بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی · فروشنده، بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی ... عکس اینستاگرامی بازیگر سینما در بهترین جای دنیا ...

بیوگرافی بازیگران فیلم گذشته اصغر فرهادی

parkweb.ir › سرگرمی › اختصاصی تاپ ناز

Translate this page

بیوگرافی بازیگران فیلم گذشته اصغر فرهادی. ... مجله اینترنتی تاپ ناز > سرگرمی > اختصاصی تاپ ناز > بیوگرافی بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی +عکس.

بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی مشخص شدند

31nama.com/.../بازیگران-اصلی-فیلم-جدید-اصغر-ف...

Translate this page

Oct 30, 2015 - بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی مشخص شدند. ... گزارش یک عکس / بازسازی یک عکس پس از ۳۲ سال به پیشنهاد اصغر فرهادی. سی و یک نما ...

بیوگرافی بازیگران فیلم گذشته اصغر فرهادی

00060.ir/+بیوگرافی+بازیگران+فیلم+گذشته+اصغ...

Translate this page

اصغر فرهادی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد عکسهای فیلم “گذشته” ساخته جدید اصغر فرهادی بیوگرافی بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی +عکس بیوگرافی اصغر فرهادی + ...

اجتماعی » بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی - اخبار

www.khabar.pichak.net/.../بازیگران_اصلی_فیلم_جد...

Translate this page

بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی ... و "جدایی نادر از سیمین" با فرهادى همکارى داشته و ترانه علیدوستى پس از فیلم هاى "شهر زیبا"، "چهارشنبه سورى" و "درباره الى. ... شب بیداری یلدای استقلالی ها در هتل تبریز با هندوانه ای که قرمز نبود!+عکس.

با بازیگران تازه ترین فیلم اصغر فرهادی آشنا شوید+تصاویر

www.parset.com/C15340_با_بازیگران_تازه_ترین_...

Translate this page

با بازیگران تازه ترین فیلم اصغر فرهادی آشنا شوید+عکس. بابک کریمی، علی صفا، برنیس برژو و طاها رحیم بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی هستند. تیم بازیگران ...

جایزه بهترین بازیگر زن برای فیلم فرهادی+ مصاحبه با هالیوود ...

www.iranbanou.com/.../13307-جایزه-بهترین-بازیگ...

Translate this page

شصت و ششمین دوره جشنواره فیلم کن برگزیدگان خود را شناخت و فیلم جدید اصغر فرهادی جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد. درحالی که اصغر فرهادی با فیلم ...

اصغر فرهادی با فیلم فروشنده در جشنواره فیلم فجر 94 - عکس ...

setarehcinema.ir › جشنواره ها › جشنواره فیلم فجر 94

Translate this page

6 days ago - اصغر فرهادی کارگردان مشهور امسال با فیلم جدیدش فروشنده در جشنواره ... آخرین خبر از این فیلم این است که مینا ساداتی به بازیگران فیلم اصغر فرهادی پیوسته ... فیلم «فروشنده» است و همه گمان می‌کردند تا ساخت آن، کار جدیدی را شروع ...

عکس بد حجاب ترانه علیدوستی در فیلم جدید اصغر فرهادی ...

dezfun.com › عکس

Translate this page

Nov 7, 2015 - عکس بد حجاب ترانه علیدوستی در پشت صحنه فیلم جدید اصغر فرهادی را مشاهده می کنید. شهاب حسینی ترانه عليدوستى بابک كريمى بازیگران اصلی ...

خانه یک زن بدکاره،موضوع فیلم جدید اصغر فرهادی - آفتاب

aftabnews.ir/.../news/.../خانه-یک-زن-بدکارهموضوع-فی...

Translate this page

Nov 10, 2015 - خانه یک زن بدکاره،موضوع فیلم جدید اصغر فرهادی ... «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب بازیگر تلگرامی‌ش همچنان خبرساز است و انتخاب ... داعش یک گربه را به جرم کشتن کبوتر اعدام کرد! +عکس ...

بازیگر زن برنده اسکار مقابل دوربین اصغر فرهادی

www.entekhab.ir/.../news/.../بازیگر-زن-بر...

Translate this pageEntekhab

بازیگر زن برنده اسکار مقابل دوربین اصغر فرهادی · پایگاه خبری تحلیلی ... فیلم جدید فرهادی با بودجه‌ای درحدود 11 میلیون یورو ساخته می‌شود. برای اولین بار است ...

بیوگرافی بازیگر زن فیلم جدید اصغر فرهادی +عکس

www.parsi1.com/.../بیوگرافی-بازیگر-زن-فیلم-جد...

Translate this page

برنیس بژو (به فرانسوی: Bérénice Bejo) (زاده ۷ ژوئیه ۱۹۷۶ در بوینس آیرس) یک بازیگر آرژانتینی_فرانسوی و دختر یک کارگردان فرانسوی به نام میگوئل است.

آلپ گروه - دانلود فیلم فروشنده اصغر فرهادی با لینک مستقیم ...

feedsara-rzb.alpgroup.ir/page-396388.html

Translate this page

دانلود فیلم فروشنده اصغر فرهادی با لینک مستقیم |تصاویر عکس های بازیگران و پشت صحنه و موضوع.

اسامی فیلم های اصغر فرهادی | بیوگرافی ها | سایت بیوگرافی ...

biographyha.com/tag/اسامی-فیلم-های-اصغر-فرهادی

Translate this page

بیوگرافی کامل اصغر فرهادی + عکس ... دسته : بازیگران مرد ایرانی, فیلمنامه نویس ایرانی, کارگردانان ایرانی | تاريخ : اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ | نوشته : admin | تعداد ...

بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی - نیک صالحی

www.niksalehi.com/learn/archives/241359.php

Translate this page

Oct 31, 2015 - بازیگران اصلی و عوامل سازنده هفتمین و جدیدترین فیلم اصغر فرهادی مشخص شدند. ... عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان (81).

بوسه اصغر فرهادی بر گونه بهترین بازیگر زن جشنواره کن ...

gahar.ir/بوسه-اصغر-فرهادی-بر-گونه-بهترین-بازیگر/

Translate this page

پس از خوانده شدن نام بازیگر زن فیلم اصغر فرهادی یعنی «برنیس بژو» به عنوان برنده بازیگر نقش اول زن، وی ... عکس های جدید الناز شاکردوست در ایران و خارج از کشو.

ایران خبر - فیلم جدید فرهادی با موضوع خانه یک زن بدکاره

www.irankhabar.ir/.../news/.../فیلم-جدید-فرهادی-موض...

Translate this page

Nov 10, 2015 - "برسد به دست آهو" فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی ... حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در ... تصادف با خودرو ۱۱ ميليارد توماني در چین +عکس.

جایزه بهترین بازیگر زن برای فیلم فرهادی+ مصاحبه با هالیوود ...

www.nirohayenoor.ir/post/102

Translate this page

شصت و ششمین دوره جشنواره فیلم کن برگزیدگان خود را شناخت و فیلم جدید اصغر فرهادی جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد. درحالی که اصغر فرهادی با فیلم ...

گفتگو با اصغر فرهادی درباره حواشی فیلم جدیدش فروشنده

zaia.ir/گفتگو-با-اصغر-فرهادی-درباره-حواشی-فیلم/

Translate this page

Nov 15, 2015 - اصغر فرهادی حواشی فیلم فروشنده - بازیگران مبتدی. ... و نحوه انتخاب بازیگران فرصتی فراهم شد که با اصغر فرهادی درباره تجربه چنین کاری گفت‌وگو کنیم. ... این انتظار را داشتند که اگر فیلم جدیدی را شروع کردم، خبر‌دار شوند.

مینا ساداتی آخرین بازیگر فیلم جدید و در حال ساخت اصغر فرهادی

www.cinetmag.com/News/show.asp?ArticleID=5016

Translate this page

7 days ago - سی نت: مينا ساداتي به بازيگران فيلم جديد و در حال ساخت اصغر فرهادي «فروشنده» پيوست. ... با اضافه شدن مينا ساداتي به جمع بازيگران فيلم، «فروشنده» 4 ... نقل مطالب و عکس های اختصاصی سی نت بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام ...

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در فیلم جدید فرهادی - نمناک

namnak.com/22517-ترانه-علیدوستی-و-شهاب-حسینی...

Translate this page

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، اصغر فرهادی فیلم جدید ... این فیلم پس از انتخاب بقیه بازیگران و انجام تمرین ها، اواخر آبان مقابل دوربین حسین ... در فیس بوک تکذیب شد; شهاب حسینی با 38 نقش متفاوت در فیلم جدیدش + عکس.

نکاتی جالب پیرامون فیلم جدید اصغر فرهادی با نام فروشنده ...

donyaekhabar.ir/detail/1096

Translate this page

Dec 12, 2015 - شهاب حسینی ترانه علیدوستی و بابک کریمی به عنوان بازیگران اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی انتخاب شدند و در کنار آنها تعداد نابازیگر یا بازیگر ...

پنه لوپه کروز، بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی / تابناک

khabarfarsi.com/ext/13984014

Translate this page

این بازیگر مشهور هالیوودی اسپانیایی الاصل که به زودی با اکران فیلمی از «خولیو مدم»، به ... عصر ایران:بازیگر زن برنده اسکار در فیلم جدید اصغرفرهادی(+عکس)

فیلم جدید کارگردان توانای ایرانی اصغر فرهادی برنده بهترین ...

www.dalfak.com/.../فیلم-جدید-کارگردان-توانای-ایرا...

Translate this page

فیلم جدید کارگردان توانای ایرانی اصغر فرهادی برنده بهترین بازیگر زن جشنواره کن. ... مصاحبه با اصغر فرهادی کارگردان موفق ایرانی. 188 بازدید · 2:4 ...

بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی: با خواندن فیلمنامه «گذشته ...

www.beytoote.com › اخبار › اخبار فرهنگی و هنری

Translate this page

تصاویر بره‌نیس بژو بازیگران فیلم جدید اصغر فرهادی عکس بره‌نیس بژو,جشنواره کن,فیلم گذشته اصغر فرهادی,اخبار,اخبار فرهنگی.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
[Ads]
آمار سایت
  • کل مطالب : 147
  • افراد آنلاین : 2
  • امروز : 37 اشک
  • امروز : 74
  • گوگل امروز : 23