close
تبلیغات در اینترنت
بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند


به سایت نکس وان ریدر خوش آمدید

loading...

بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به همراه شرکت استیل آذین قرار است که این بار برای خرید باشگاه پرسپولیس پیش قدم شوند.…

بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند

admin دوشنبه 25 اسفند 1393 نظرات ()
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به همراه شرکت استیل آذین قرار است که این بار برای خرید باشگاه پرسپولیس پیش قدم شوند.

بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوندامیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: به هر حال در جلسه‌ای که ما اعضای شرکت پیشکسوتان پرسپولیس با هدایتی داشتیم تصمیم گرفتیم که بعد از اعلام شرایط جدید بضاعتمان را نگاه کنیم و برای خرید باشگاه پرسپولیس اقدام کنیم.
 
عابدینی در ادامه عنوان کرد:‌به هر حال با افرادی همچون هدایتی و پروین مسئله خرید باشگاه پرسپولیس را هماهنگ کردیم و این بار تصمیم جدی برای خرید باشگاه پرسپولیس داریم.
 
مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اینکه رقم پیشنهادی آن‌ها برای خرید این تیم همان 200میلیارد تومان است، بیان کرد: معتقدم که هیأت واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی منافع خریدار را می‌بیند. همچنین دولت و هیأت واگذاری در این امر معذوراتی دارند، اما همه جوانب هم برای خصوصی سازی سرخابی‌ها خواهند دید. 


وی در مورد اینکه شرایط مرحله سوم مزایده تغییر می‌کند یا نه، تصریح کرد: رقم ها نزدیک هم می‌شوند یعنی مبلغ تعیین شده برای واگذاری سرخابی‌ها با قیمت مدنظر خریداران نزدیک می‌شود، همچنین بعید می‌دانم مزایده‌ای صورت بگیرد و مذاکره بین فروشنده و خریدار انجام می‌شود. معتقدم که سازمان خصوصی سازی این دو باشگاه را در قالب مذاکره واگذار می کند.
 
وی درباره اینکه احتمال واگذاری سرخابی‌ها به شرکت‌های وابسته به دولت بیان کرد: معتقدم که پور حسینی چنین نیتی ندارد، وی سرمایه گذار را تشویق کرده و تسهیلات به بخش‌های خصوصی داده تا رضایت آن‌ها برای خریداران سرخابی‌ها جلب کند، به هر حال مجلس و دولت اراده لازم برای واگذاری سرخابی‌ها را دارند. 

وی در مورد یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای که مشتری جدید خرید باشگاه است، عنوان کرد: من نمی‌دانم  که این فروشگاه دولتی یا خصوصی است، به هر  حال این فروشگاه شرکت بزرگی است و رقیب خوبی برای ما محسوب می‌شود.

** کی‌روش گوشه دلارش ساییده شود از ما شکایت می‌کند!
 
عابدینی در مورد اختلاف کی‌روش با اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: به نظرم اسدی فوتبال را تجزیه و تحلیل کرده است اما کی روش دوست دارد فقط متکلم وحده باشد برنامه‌هایش بدون مشکلی اجرا و عملیاتی شود، همچنین به کی‌روش نباید کوچکترین جسارتی صورت بگیرد.
 
وی در ادامه عنوان کرد: ‌کی روش باور نمی‌کند کسانی در فوتبال ایران هستند که می‌توانند حرف علمی بزنند، کی‌روش باید آ‌ستانه صبرش را بالا ببرد. خیلی زود عصبانی نشود و واکنش نشان ندهد، حقوق فوتبال ما استیضاح می‌شود اما کی‌روش فقط منافعش را به فوتبالمان دیکته می‌کند. 

عابدینی عنوان کرد: من این سوال را دارم اسدی برای مردم ایران دلسوزی می‌کند تا کی‌روش؟ کی‌روش گوشه دلارش ساییده شود از ما  شکایت می کند، اسدی آدم با سواد فوتبالی است. وی صحبت درباره وضعیت فوتبال کشورمان نکند چه د چه کسی این کار را انجام دهد. 
پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: کی روش فرافکنی نکند، وی باید تعامل برخورد کند، سرمربی تیم ملی شاگرد استاد استاد فرگوسن بوده و باید حرفه‌ای برخورد کند، جلسه اسدی با کی‌روش ضبط شده است و اسدی می‌تواند محتویات این جلسه را در اختیار جراید و روزنامه‌ها قرار دهد تا مردم قضاوت کنند چه کسی بر اساس استدلال، منطق و حساب شده صحبت کرده است.

** کمیته فنی در مورد آزمون و جهانبخش تصمیم بگیرد
عابدینی در مورد مناقشه تیم ملی بزرگسالان و امید بر سر آ‌زمون و جهانبخش گفت: به هر حال اولویت را در  چنین شرایطی باید مشاهده کرد، خاکپور و کی‌روش هر کدام بر اساس منافع شخصی خودشان صحبت می‌کنند، اما کمیته فنی منافع تیم‌های ملی را می‌بیند، بر این اساس کمیته فنی باید در مورد این دو بازیکن تصمیم بگیرد. 

وی تصریح کرد: ‌به هر حال من نمی‌دانم هیأت واگذاری چه تصمیمی می‌گیرد اما هم اینکه مسئولان اراده‌ای برای فروش دارند باید از آن‌ها تشکر کرد، مسئولان خصوصی سازی سرخابی ها را کنار نمی گذارند و معنی و مفهومش این است که اراده قوی پشت واگذاری سرخابی‌ها وجود دارد.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: به طور حتم هیأت واگذاری هر تصمیمی بگیرد مصلحت باشگاه، خریدار و فروشنده را در نظر می‌گیرد، گمانه زنی‌ها تمام شده و تصمیم منطقی گرفته می‌شود. 

 • مذاکره برای خرید سرخابی ها منوط به شرایط هیأت واگذاری است

  feedkhoon.rozblog.com/post/11957Translate this page
  1 day ago - هیئت واگذاری تکلیف سرخابی‌ها را مشخص میکند | بازتاب وب گردی به ... 2 ساعت قبل ... ... برای خرید سرخابی‌ها انجام شده، اما چون جلسه هیئت واگذاری شرایط جدید را ... در حالی که بعد از به نتیجه نرسیدنجلسه ۱۵ آذر هیات واگذاری در خصوص ... و پرسپولیس فردا(دوشنبه) برگزار می شود و شرایط اعلامی به قوت خود باقی است.
 • اظهارنظر سازمان خصوصی‌سازی در مورد خریدار جدید پرسپولیس ...

  sedayesaraab.ir/اظهارنظر-سازمان-خصوصی‌سازی-در-مورد...Translate this page
  18 hours ago - وی تصریح کرد:بعد از برگزاری جلسه هیات واگذاری در روز سه شنبه، احتمالا ... سبحانی با بیان این‌که تا زمانی که شرایط جدید تصویب نشود مذاکره ... این درحالی است که سازمان نمی تواند جلوی خرید شبه دولتی ها را بگیرد، اما اگر ... گلزاده، این اقدام را مبتنی بر انجام مطالعات چندماه گذشته شرکت و طراحی یک ... قالب بلاگفا.
 • جزئیات واگذاری سرخابی‌ها سرانجام اعلام شد - فیفادی | FifaDay.ir

  fifaday.ir/جزئیات-واگذاری-سرخابی‌ها-سرانجام-اعل/Translate this page
  استقلال در قالب شرکت سهامی خاص و پرسپولیس در قالب سهامی عام به ثبت رسیده اند. ... به متقاضیان توصیه می‌شود به علت امکان تاخیر در انتقال وجه ناشی از عملیات سیستم ... شرکت در مزایده هر یک از متقاضیان (که در مهلت اعلام شده در این آگهی اقدام به واریز آن ... با قیمت و شرایط خریداری شده یا قیمت کمتر و شرایط سخت‌تر واگذار نماید.
 • لاریجانی: اقدام سنای آمریکا ناپخته بود - تسنیم|پوینده

  puyande.com/h.php?t=235-xHOME...t...ctjx...Translate this page
  فروش ماهی قرمز در همه مغازه‌ها به جز ماهی‌فروشی! بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند · توهم توطئه کی‌روش و ...
 • فروش ماهی قرمز در همه مغازه ها به جز ماهی فروشی - ایسنا|پوینده

  puyande.com/h.php?t=171-xFA-xNEWS...n...Translate this page
  فروش ماهی قرمز در همه مغازه‌ها به جز ماهی‌فروشی! بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند · توهم توطئه کی‌روش و ...
 • 457919 اعلام مردم بارقه امید ایجاد عملکرد - بی باک نیوز|پوینده

  puyande.com/h.php?t=177-x-kpgwoavro...Translate this page
  بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند · توهم توطئه کی‌روش و ترس از شکست · اعلام حکم م.ه در مردم بارقه ...
 • مشروح خبرها - ایرانیان مقیم امریکای شمالی

  www.persiansoveramerica.com/homepage/news.htmlTranslate this page
  پوتین بعد از ۱۱ روز غیبت ظاهر شد · حداقل دستمزد کارگران ایران برای سال آینده: ۷۱۲ هزار تومان · عربستان: توافق با ایران می‌تواند باعث مسابقه تولید سوخت هسته‌ای شود ... نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌ها اعلام شد/ بخشی از پرونده‌ها در اختیار نمایندگان ... شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار ...
 • جزئیات قیمت‌گذاری و شرایط کامل واگذاری سرخابی‌ها

  www.tasnimnews.com/Home/Single/632105Translate this page
  Jan 25, 2015 - جزئیات قیمت‌گذاری و قیمت پایه 580 میلیاردی برای سرخابی‌ها ... مزایده و خرید دارائی‌های عرضه شده استقلال و پرسپولیس را نخواهند داشت. ... به‌علاوه اینکه از نظر سازمان خصوصی سازی اقدام به شرکت در مزایده به‌معنی اطلاع و رعایت کامل و قبول شرایط ... واگذاری گزارش می‌کند و پس از تأیید صلاحیت توسط وزرای یادشده، اعلام ...
 • شرایط واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد/ 20 درصد سهام متعلق به ...

  www.tejaratnews.com/.../News-16922-شرایط_واگذاری...Translate this page
  بعد از قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس در هیات واگذاری، با انتشار آگهی ... شرایط جدید واردات خودرو اعلام شد/پرونده 650 میلیون یورویی هنوز در شورای رقابت باز است .... اقدام به شرکت در مزایده به معنی اطلاع و رعایت کامل و قبول شرایط مزایده و اسناد آن ... و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) بصورت دو ...
 • مذاکره برای خرید سرخابی ها منوط به شرایط هیأت واگذاری است ...

  www.news.talanak.ir/news37059.htmlTranslate this page
  1 day ago - هیئت واگذاری تکلیف سرخابی‌ها را مشخص میکند | بازتاب وب گردی به ... 2 ساعت قبل ... ... برای خرید سرخابی‌ها انجام شده، اما چون جلسه هیئت واگذاری شرایط جدید را ... در حالی که بعد از به نتیجه نرسیدنجلسه ۱۵ آذر هیات واگذاری در خصوص ... و پرسپولیس فردا(دوشنبه) برگزار می شود و شرایط اعلامی به قوت خود باقی است.
 • شرایط جدید واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد | پایگاه اطلاع رسانی رجا

  www.rajanews.com/news/199240Translate this page
  Feb 21, 2015 - با تصویب هیات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با همان قیمت پایه ۲۹۰ ... اولین اثر مکتوب آیت الله خوشوقت» را در «اخلاق عملی» منتشر می‌کند ... فرمایشات رهبری نقطه عطف برای تیم مذاکره کننده برای اصلاح شیوه و ... شرایط جدید واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد ... چرا مزایده سرخابی‌ها لغو شد؟ ... ۴ بعلاوه ۷ میشود.
 • آخرین جزییات واگذاری سرخابی‌ها +عکس - صراط

  www.seratnews.ir › ورزشورزشیTranslate this page
  Jan 25, 2015 - جزئیات قیمت‌گذاری و شرایط کامل واگذاری سرخابی‌ها ... اصل 44 اقدام به برگزاری مزایده واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس در روز ... و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) ... جوانان تعیین و به سازمان خصوصی سازی اعلام می شود، با قیمت و شرایط ... اعلام شرایط جدید واگذاری سرخابی‌ها.
 • آتـش بس در شرق اوکراین همچنان شکننده است | بولتن

  boultan.ir/news/143744Translate this page
  1 hour ago - بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند · آغاز بارش باران در تهران از امشب تا فردا ...
 • شرایط واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد - عصر ایران

  www.asriran.com › صفحه نخستورزشیTranslate this page
  Jan 25, 2015 - بعد از قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس در هیات واگذاری، با انتشار آگهی ... بر این اساس سازمان خصوصی سازی با اعلام شرایط واگذاری این دو باشگاه اعلام ... سازی اقدام به شرکت در مزایده به معنی اطلاع و رعایت کامل و قبول شرایط مزایده و ... و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) بصورت ...
 • خبر بد کی روش برای لیگ برتر فوتبال

  www.akhbarjo.ir/.../خبر-بد-کی-روش-برای-لیگ-برت...Translate this page
  54 mins ago - بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند مورینیو: آرسنال همچنان می‌تواند قهرمان ... کری: ناچاریم با اسد مذاکره کنیم · مدافع پرسپولیس چیزی از النصر ... ۲. گلر استقلال: به خاطر علی دایی به پرسپولیس رفتم ... ۱. مطمئن باشید استقلال قهرمان می شود (۲۷ نظر جديد ) ...
 • خبر خوان تیفا - خریدار جدید باشگاه استقلال کیست؟

  www.tifaa.net/post/31141/Translate this page
  Mar 2, 2015 - زمانی: واگذاری سرخآبی‌ها به فروردین 94 موکول خواهد شد. پربازدید هاپربحث ترین ها ... بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند · کسب جایگاه سومی در جدول به‌ آرزو تبدیل شد!
 • از واگذاری پرسپولیس و استقلال چه خبر؟ - دانلود فیلم جدید ...

  bestfilmha.blogsky.com/.../از-واگذاری-پرسپولیس-و-ا...Translate this page
  Feb 15, 2015 - ۵۸۰ میلیارد تومان پول خرید استقلال و پرسپولیس کجا می‌رود؟ ... بعد از واگذاری باشگاههای پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی، باز هم برعملکرد آنها . ... خادم: شرایط واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس ؛ یک ماه . ..... سرخابی ها به بخش خصوصی واگذار می شوند/ پایان شهریور . .... خبرگزاری دانشجو اقدام نمایید.
 • تازه ترین اخبار خبرگزاری ها - هنرستان دخترانه ارشاد

  www.ershad-hd.sch.ir/.../LatestNews/AllLatestNews.as...Translate this page
  شرایط جدید واگذاری سرخابی ها 26 اسفند مشخص می شود ... و پرسپولیس روز سه شنبه هفته آینده در جلسه هیات واگذاری مشخص و اعلام می شود. ... ایستادگی دیپلمات‌های ما در برابر قدرت‌ها با اتکا به ملت و شهداست/ اهل تجاوز نیستیم اما از کشورمان دفاع می‌کنیم ... گفت که دور بعدی مذاکرات ایران و آژانس اواخر فروردین ماه در تهران برگزار می‌شود.
 • باشگاه خبرنگاران>ورزشي: گودرزی: مسائل غیر ضروری در ...

  www.shenidi.com/9371317-گودرزی--مسائل-غیر-ضر...Translate this page
  1 hour ago - وزیر ورزش و جوانان گفت: نخستین اقدام برای این تغییر، احصاء مشکلات و پیدا کردن راهکار با استفاده از روش های علمی و نهادینه .... بعد از اعلام شرایط جدید برای خرید پرسپولیس اقدام می‌کنیم/ سرخابی ها در قالب مذاکره واگذار می‌شوند.
 • برنامه جدید دولت برای سهمیه‌بندی انرژی/ آخرین وضعیت ... - فردا

  www.fardanews.com/.../news/.../برنامه-جدید-دولت-برا...Translate this page
  Nov 8, 2014 - برنامه جدید دولت برای سهمیه‌بندی انرژی/ آخرین وضعیت بازطراحی قلب راکتور ... مراحل واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد/5 برنامه جدید برای توسعه صنعت برق ... در این صورت عملا شرایط برای عرضه حامل‌های انرژی با کارت هوشمند انرژی فراهم می‌شود. ... با آژانس گفتگو می‌کنیم و در ملاقات‌ها، مذاکرات و در یادداشت‌های توضیحی که بعد ...
 • جزئیات و شرایط کامل واگذاری سرخابی‌ها

  www.shahrekhabar.com/analysis/142216860072079Translate this page
  Jan 25, 2015 - «گوش الاغی»؛ مد جدید جراحی زیبایی بین بچه پولدارهای تهران +عکس ... جزئیات قیمت گذاری و قیمت پایه 580 میلیاردی برای سرخابی‌ها ... حق شرکت در مزایده و خرید دارائی های عرضه شده استقلال و پرسپولیس را نخواهند داشت. ... ورزش و امور جوانان تعیین و به سازمان خصوصی سازی اعلام می شود، با قیمت و شرایط خریداری شده ...
 • شرايط واگذاري سرخابي‌ها اعلام شد

  shahrkhabar.ir/.../news/.../شرايط-واگذاري-سرخابي‌ها-اع...Translate this page
  Jan 26, 2015 - بعد از قيمت گذاري استقلال و پرسپوليس در هيات واگذاري، با انتشار آگهي ... بر اين اساس سازمان خصوصي سازي با اعلام شرايط واگذاري اين دو باشگاه اعلام ... سازي اقدام به شرکت در مزايده به معني اطلاع و رعايت کامل و قبول شرايط مزايده و ... و اصل فيش و پيشنهاد خريد (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزايده) بصورت ...
 • عابدینی: خریداران به سرخابی ها کمک کنند,وبلاگ - صفحه اصلی

  feedkhoon-r98.94e.ir/post/464241.htmlTranslate this page
  Mar 3, 2015 - عابديني: خريداران به سرخابي ها کمک کنند | دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم ... و تا براي استقلال و پرسپوليس مشکل درست نشده، براي خريد آن اقدام کنند. ... می‌شود، من خودم صاحبان سرمایه را تشویق و ترغیب می‌کنم برای خرید دو .... شرایط جدید واگذاری سرخابی ها اعلام شد. .... چرا بعد از برد پیچ و مهره درخشان را شل کردند؟
 • معاون سازمان خصوصی سازی نحوه واگذاری استقلال و پرسپولیس ...

  vivannews.com/.../News-_پرسپولیس_استقلال-246...Translate this page
  یک روز پیش از آغاز مذاکرات هسته‌ای میان ایران و کشورهای 1+5 در لوزان سوئیس، ... و از این به بعد سازمان خصوصی‌سازی باید اقدامات قانونی را انجام دهد) اظهار داشت: در حالی ... 2, شرایط واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد/ 20 درصد سهام متعلق به پیشکسوتان, ۱۳۹۳ ... 5, قیمت پرسپولیس و استقلال تعیین شد/ فروش در اواخر بهمن ماه, ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۱ دي ...
 • مطلب دونی - شرایط واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد/ 20 درصد سهام ...

  lofty.ir/.../شرایط-واگذاری-سرخابی‌ها-اعلام-شد-20-درصد...Translate this page
  Jan 25, 2015 - مطلب دونی - بعد از قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس در هیات واگذاری، با انتشار ... جزئیات محاسبات جدید مزدی کارگران/ کسری ۱۵۰درصدی چگونه شکل گرفت؟ ... شرایط واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد/ 20 درصد سهام متعلق به پیشکسوتان ... و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) بصورت دو ...
 • Football.ir - عابدینی: از خرید پرسپولیس منصرف شدم

  football.ir/news/iran/.../abedini-perspolis-1214338.ht...Translate this page
  Jan 27, 2015 - یعنی ۶ درصد سهام پرسپولیس به پیشکسوتان واگذار می شود. ... خرید ۱۰۰ درصد سهام باشگاه اقدام نمی کنید، گفت: نمی خواهند با شرایط ما ... این در حالی است که بعد از خرید باشگاه، زندانی‌اش می کنیم! ... حضور هافبک سابق سرخابی‌ها با پیراهن بارسا و توصیه‌های قلعه‌نویی ... اسامی داوران دیدار پرسپولیس – لخویا اعلام شد ...
 • انتشار شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس/ چوب حراج بر سر ...

  www.fars-news.ir/انتشار-شرایط-واگذاری-استقلال-و-...Translate this page
  Jan 25, 2015 - فردی که در ویدئوی جدید داعش صحبت می‌کند احتمالاً شهروند آمریکاست ..... بر این اساس سازمان خصوصی سازی با اعلام شرایط واگذاری این دو باشگاه اعلام ... سپرده نقدی جهت شرکت در مزایده سرخابی‌ها باید صرفا به صورت نقدی و به حساب ... و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) بصورت دو ...
 • استقلال و پرسپولیس فردا روی میز مزایده | تراز

  www.taraznews.com/content/101994Translate this page
  Feb 15, 2015 - به گزارش تراز ،اگر چه واگذاری سهام سرخابی ها به لحاظ رقم، جزو کوچک ترین ... های پرسپولیس و استقلال گفت: تعداد متقاضیان این دوباشگاه را اعلام نمی ... سازی اقدام به شرکت در مزایده به معنی اطلاع و رعایت کامل و قبول شرایط مزایده و ... واریز و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) ...
 • مزایده فردای استقلال و پرسپولیس لغو شد - دانلود آهنگ جدید ...

  lblogfa.ir/1393/11/26/post-5814/Translate this page
  Feb 15, 2015 - ایسنا - ارزشگذاری برند سرخابی‌ها توسط یک شرکت خارجی ... ۵۸۰ میلیارد تومان پول خرید استقلال و پرسپولیس کجا می‌رود؟ ... بعد از واگذاری باشگاههای پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی، باز هم برعملکرد آنها . ... خادم: شرایط واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس ؛ یک ماه . ..... خبرگزاری دانشجو اقدام نمایید.
 • اخبار استقلال

  asas2012.blogfa.com/Translate this page
  همچنین طبق برنامه‌ای که امروز اعلام شد استقلال در کمپ حجازی روز پنج‌شنبه 28 اسفندماه در ... 5- آقای افجه ای نه تنها هیچگاه به استقلال کمک مالی نکرد بلکه اقدامات او تنها در جهت ..... فيزيوتراپ ما يك‌ تونسي است به اسم مراد كه بعد هر بازي طوري با ما كار مي‌كند كه .... سرخابی‌ها هیات واگذاری روز سه شنبه هفته آینده تشکیل جلسه داده و شرایط جدید ...
 • واگذاری - نتیجه جستجو

  www.dana.ir/Search/Quick?s=news&tags=واگذاریTranslate this page
  شاید شرایط واگذاری سرخابی ها آسانتر شود. هیات واگذاری برای بررسی شرایط جدید مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز شنبه تشکیل جلسه می دهد. شاید شرایط ...
 • رسانه هاو پیگیری رد پول های کثیف - رصد، پایگاه تحلیلی ...

  www.rasad.org/رسانه-هاو-پیگیری-رد-پول-های-کثیف/Translate this page
  4 days ago - سازمان حقوق بشر اعلام داشته است که ایران برای رشد جمعیتی خود ... قانون جدید ایران با تمایز ایجاد کردن در توازن حقوق زن و مرد به دوران ... در چنین شرایطی نه تنها «مسئلهٔ زن» مسئلهٔ انسانیت است به قطع یقین می‌توان گفت مادر همهٔ مسئله‌هاست. ... واگذار نمی‌شود لذا حتی شرط دوازدهم چاپ‌شده در عقدنامه‌ها که زن شرط می‌کند که ...
 • [DOC]لینک خبر

  mefa.gov.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID...3532...Translate this page
  معاون وزير اقتصاد؛ خريد و فروش سهام عدالت تا سال آينده امكانپذير مي‌شود. معاون وزير اقتصاد، با اعلام شرايط ورود شركت هاي سرمايه گذاري استاني به بازار، ..... شمس در مورد نحوه قيمت گذاري و ميزان واگذاري اين دو باشگاه گفت: بعد از انجام اقدامات پذيرش، هيات ... طلسم واگذاري استقلال و پرسپوليس مي شكند و فرابورس"سرخابي" مي شود يا نه؟
 • عزیز محمدی: فوتبال ایران دو سال دیگر ورشکسته می‌شود! - روز نو

  roozno.com/.../news/.../عزیز-محمدی-فوتبال-ایران-دو-...Translate this page
  1 day ago - به وی گفتم شما برای اداره سرخابی ها هم مشکل دارید چه رسد به اینکه ۴ ... و گفت سهام استقلال و پرسپولیس باید واگذار شود ولی بعد از انتخابات این مساله به فراموشی سپرده شد. ... زمانی که باشگاه ها به پرورش استعدادها اقدام می‌کنند با معرفی هر ... رسمی به باشگاه‌های خصوصی در قالب عقود مشارکت، اجاره به شرط تملیک و.
 • استقلال و پرسپولیس فردا روی میز مزایده | پایگاه خبری استاد ...

  ostadnews.ir/?p=4603Translate this page
  Feb 15, 2015 - به گزارش روز یکشنبه ایرنا، اگر چه واگذاری سهام سرخابی ها به لحاظ رقم، جزو ... باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت: تعداد متقاضیان این دوباشگاه را اعلام ... سازی اقدام به شرکت در مزایده به معنی اطلاع و رعایت کامل و قبول شرایط مزایده و ... واریز و اصل فیش و پیشنهاد خرید (صرفا در قالب فرم درخواست شرکت در مزایده) ...
 • نیوزهاب - بولتن خبری روزانه

  www.newswire.ir/bulletin/47418c1639/type/htmlold
  Feb 17, 2014 - در آستانه دور جدید مذاکرات هسته ای صورت گرفت دفاع رئیس مجلس از توافق ژنو ..... قیمت گذاری برند باشگاه های استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: این اقدام به .... مشتریان از اقداماتی است که در قالب بانکداری جامع در بانک انجام می شود که .... پهلوی و قاجار و چه بعد از انقلاب اسلامی در دولت‌های بعد (بسته به شرایط زمانی ...
 • آذر 1393 - دنیای فوتبال

  www.varzeshi7amin.blogfa.com/1393/09Translate this page
  Dec 7, 2014 - پرسپولیسی ها امیدوارند بازی با فولاد سه بر صفر به سود آنها اعلام شود ... وی در پایان گفت: «بهتر بود پرسپولیس بعد از این اتفاقات اول با .... کسی که اقدام به انتقال مال غیر می‌کند به مجازات‌های زیر محکوم می‌شود: ... پرسپولیسی دیگر در استقلال/ استقبال کریمی از خرید جدید آبی‌ها ...... قالب وبلاگ و ابزارهای روزگذر ...
 • خریداران با نیت کاهش ارزش اسقلال و پرسپولیس به میدان آمدند

  www.bultannews.com/.../news/.../خریداران-با-نیت-کاه...Translate this page
  Jan 12, 2015 - دو تن از مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس و استقلال که دارای امکانات مالی و ... همچنین امیر عابدینی طی پیشنهادی نظر خود را اعلام کرد که سرخابی های پایتخت هر ... سبحاني درخصوص شرايط واگذاري دو باشگاه گفت: در اين جلسه مقرر شد 40درصد ... گفت: بعد از فروش دو باشگاه، بدهي هاي آنها به دولت منتقل مي شود و مالكان جديد ...
 • ویژه/ عزیز محمدی: فوتبال ایران دو سال دیگر ورشکسته می‌شود!

  90tv.ir/news/.../ویژه-عزیز-محمدی-فوتبال-ایران-دو-سا...Translate this page
  1 day ago - مبلغ واگذاری باشگاه ها باید برای زیرساخت های باشگاه‌ها هزینه یا برای ساخت استادیوم صر. ... گفت سهام استقلال و پرسپولیس باید واگذار شود ولی بعد از انتخابات این مساله به ... واقعیت این است که قیمت سرخابی‌ها، قیمتی است که فروخته نشود! ... زمانی که باشگاه ها به پرورش استعدادها اقدام می‌کنند با معرفی هر ورزشکار ...
 • سیاسی: بازی پرسپولیس و رئال‌مادرید به خاطر یک ... - فارس

  www.farsnews.com/newstext.php?...Translate this page
  Fars News Agency
  Nov 30, 2014 - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حضور یک فرد ضدانقلاب در جلسه‌مان با ... از اینکه درخشان دیروز اعلام کرد با این بازیکنان قرارداد بسته می‌شود و امروز گفته .... و بعد از اینکه به صفر رسید شروع به ساختار جدید کنیم و فکر می‌کنم بین 8 ... که این باشگاه به شخص واگذار شود بلکه باید در قالب یک پکیج باشگاه به ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
[Ads]
آمار سایت
 • کل مطالب : 147
 • افراد آنلاین : 2
 • امروز : 37 اشک
 • امروز : 69
 • گوگل امروز : 23